O mnie

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się projektowaniem i stylizacją wnętrz. W tym czasie zdobyłam bogate doświadczenie w zakresie projektowania, ergonomii, jak również zastosowania różnych rozwiązań technicznych. Moje doradztwo w tym zakresie pozwala moim Klientom uniknąć błędów i niepotrzebnego stresu w trakcie realizacji inwestycji.

Korzystam z szerokiej wiedzy na temat produktów, materiałów i rozwiązań wprowadzanych przez dostawców i producentów. W tym celu stale uczestniczę w spotkaniach i targach branżowych. Podpowiadam moim Klientom najkorzystniejsze opcje.

Projekty tworzę w programie graficznym Sketchup a efekty prezentuję Klientom w formie dokumentacji technicznej, oraz realistycznych wizualizacji, utworzonych w programie V-Ray. Dzięki temu Klient ma możliwość zobaczyć swoje wnętrza jeszcze na etapie inwestycji. Daje to możliwość skorygowania planów, dotyczących prac i zakupów praktycznie bez kosztowo.

Specjalizuję się w stylach eklektycznym, scandi i vintage.

Na życzenie Klienta wspieram go na każdym kroku inwestycji. Od pierwszych konsultacji, po rysunki techniczne, przekroje i schematy, polecenie sprawdzonych wykonawców prac budowlanych i stolarskich, obecność na miejscu inwestycji, konsultacje z wykonawcą, precyzyjną specyfikację produktów z wyceną, wsparcie przy zakupie materiałów i wyposażenia, stylizację wnętrz.